03-7208891
מחירים מדהימים מחירים מדהימים
כדי להנות מהמבצע התקשרו
או

מלאו את הטופס וקבלו את קוד ההטבה ב SMS*

שדות חובה*
אולמי התצוגה של דקופלוס
אני מתייעץ עם ההצעות של הרגע
למה לבחור בדקופלוס?

דקופלוס היא רשת הפרקטים המובילה בצרפת, שם היא מחזיקה בבעלותם של עשרים וחמישה אולמות תצוגה! אנו מציעים קולקציות חדשות, עשירות ומגוונות יחד עם יחס איכותי ומחיר ללא תחרות. אולמות התצוגה של דקופלוס הינן יוצאות מן הכלל: כל מבקר, מלווה ביועץ מטעם דקופלוס, יוכל בעזרתו לראות את הפרויקט החדש שלו.

לבחור דקופלוס, זה גם

מצאתם זול יותר? קבלו זיכוי!

משלוח אקספרס

זמינות מיידית

מעל חמש מאות סוגי פרקט במלאי

ידידותי לסביבה

מספר אחת בצרפת

התנאים הכלליים של ההצעה

! הקונספט שלנו פשוט מאוד: לקנות במחיר הטוב ביותר... ולחסוך לכם כסף
כיבואנית ישירה ויצרנית מאז הקמתה ב-1998, דקופלוס פרקטים משיגה מחירים מצוינים ממפעלים שותפים באירופה, אפריקה ואסיה,  מחירים אלה מתאפשרים הודות להזמנות גדולות של אלפי מטרים רבועים של חומרים באיכות הגבוהה ביותר. זו הסיבה ש- דקופלוס פרקטים יכולה  הבטיח מחירים נמוכים בעד 60% בהשוואה למחירים שמציעים קמעונאים רגילים המוכרים פרקטים לפי הזמנה
מגוון בלעדי של חיפויי עץ מסוגננים ואופנתיים לרצפה
אך לא מספיק לקנות במחיר הטוב ביותר; צריך גם לבחור את חיפוי הרצפה הטוב ביותר, זה שמתאים לצרכים. המעצבים שלנו יוצרים קולקציות בלעדיות ל- דקופלוס פרקטים. חדשנות טכנולוגית, גימורים חדשים ומגוון בלתי מוגבל של גוונים... אנו ממלאים את כל הדרישות הללו הודות למגוון הגדול של מוצרינו: יותר מ-500 פריטים שונים במלאי ועוד הרבה יותר לפי הזמנה... החיפויים היפים ביותר, במגוון הרחב ביותר, וכל זאת במחיר ללא תחרות!

* ללא כפל מבצעים - לא כולל הובלה והתקנה